Anime girl Kouka Jinnai is a teen with to neck length purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 50003 |
|---|---|
| Name | Kouka Jinnai |
| Other Names | 神内 紅赤 (じんない こうか) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Jun Miruno, ミルノ純, みるの じゅん |
| Tags | school uniform, tie, hair ribbon, stockings |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kouka Jinnai
Profile
Anime girl Kouka Jinnai is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Twin Sister of Akane Jinnai
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!