Kana Kashiwagi is an unsorted character from Kimi dake no Botedol! known for medium-length blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 51523 |
|---|---|
| Name | Kana Kashiwagi |
| Other Names | 柏木 香菜 (かしわぎ かな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kimi dake no Botedol! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | necklace, stockings, arm bands, hairclip, beret, frills, skirt, midriff, singer |
| Personality | |
| Birthday | March 9 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 79cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Kashiwagi
Profile
Kana Kashiwagi is a character from Kimi dake no Botedol!.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kimi dake no Botedol!