Yuuna Kashiwagi appears in Omoi no Kakera -Close to- as an unsorted character with short red hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 5583 |
|---|---|
| Name | Yuuna Kashiwagi |
| Other Names | 柏木 遊那 (かしわぎ ゆうな), Yuna Kashiwagi |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Omoi no Kakera -Close to- |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | Mayuko Omimura, 麻績村まゆ子, おみむら まゆこ |
| Tags | dress, school uniform, hair ribbons |
| Personality | |
| Age | 17 |
| Birthday | April 15 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 160cm |
| Blood Type | O |
| Bust | 79cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuna Kashiwagi
Profile
Yuuna Kashiwagi is a character from Omoi no Kakera -Close to-.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Red hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
cstolarik faved 18if
|
| Zynp joined |

Facebook 
Omoi no Kakera -Close to-
cstolarik faved