|
☰ Links
|
|
| ID | 56407 |
|---|---|
| Name | Anya Fantomaya |
| Other Names | アーニャ=ファントゥマーヤー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Akane Sanada, 眞田朱音, さなだ あかね |
| Tags | tanned, princess, bloomers, tiara, hair bobble, midriff, kimono, shrine maiden, nurse, tights, knee highs, arm guards, bikini |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anya Fantomaya
Profile
Anime girl Anya Fantomaya is a character from Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Chocolate Princess! ~Injuu no!? Homestay~