Ayaka Hayami is one of the main characters from Chiccha Love Apart known for long pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70629 |
|---|---|
| Name | Ayaka Hayami |
| Other Names | 早見 文香(はやみ あやか) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chiccha Love Apart |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 74cm |
| Blood Type | O |
| Likes | Shopping |
| Dislikes | Tidying, cleaning |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayaka Hayami
Profile
Ayaka Hayami is a character from Chiccha Love Apart.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Pink hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Chiccha Love Apart