Fray Ringgit appears in 3Ping Lovers! as an unsorted character with very long white hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70683 |
|---|---|
| Name | Fray Ringgit |
| Other Names | フレイ・リンギット (Furei Ringitto) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Tags | tanned, ponytail, armor |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fray Ringgit
Profile
Fray Ringgit is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and White hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NihilistVerum joined |
| maeeeetty joined |
1
5
Facebook 
3Ping Lovers!