Anime girl Akemi Tokuzawa is a adult with to shoulders length brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73596 |
|---|---|
| Name | Akemi Tokuzawa |
| Other Names | 徳沢 明美 (とくざわ あけみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | necklace |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akemi Tokuzawa
Profile
Anime girl Akemi Tokuzawa is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Older sister of Hina Narita
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |
19
14
Facebook 
Chijoku no Seifuku