Anime girl Hina Narita is a teen with to chest length orange hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 73597 |
|---|---|
| Name | Hina Narita |
| Other Names | 成田 陽菜 (なりた ひな) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Chijoku no Seifuku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | school uniform, stockings, hair ribbon |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hina Narita
Profile
Anime girl Hina Narita is a character from Chijoku no Seifuku.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Orange hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Akemi Tokuzawa
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
19
14
Facebook 
Chijoku no Seifuku