Saki Iseya is an unsorted character from Kabe no Mukou no Tsuma no Koe known for long gray hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 74739 |
|---|---|
| Name | Saki Iseya |
| Other Names | 伊勢谷 紗妃, いせや さき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kabe no Mukou no Tsuma no Koe |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| Tags | v neck, pumps, skirt |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki Iseya
Profile
Saki Iseya is a character from Kabe no Mukou no Tsuma no Koe.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Gray hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
Facebook 
Kabe no Mukou no Tsuma no Koe