Anime girl Asmodeus is a adult with to shoulders length pink hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80272 |
|---|---|
| Name | Asmodeus |
| Other Names | アスモデウス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Seven Mortal Sins |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Chiaki Takahashi, たかはし智秋, たかはし ちあき |
| Tags | midriff, demon |
| Personality | |
| Height | 173cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 69cm |
| Hip | 99cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Asmodeus
Profile
Anime girl Asmodeus is a character from Seven Mortal Sins.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Seven Mortal Sins
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |
47
3
Facebook 
Seven Mortal Sins
Seven Mortal Sins X-Tasy