Cecilia Hatiri appears in Orc-sama to Majo ~Orcland Saga~ as an unsorted character with short gray hair, red eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83312 |
|---|---|
| Name | Cecilia Hatiri |
| Other Names | セシリア・ハーティリー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Orc-sama to Majo ~Orcland Saga~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Cecilia Hatiri
Profile
Cecilia Hatiri is a character from Orc-sama to Majo ~Orcland Saga~.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Gray hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
Recksley faved Kimi ni Todoke 3rd Season
|
Recksley rated Mysterious Girlfriend X ★★★★★
|

Facebook 
Orc-sama to Majo ~Orcland Saga~
Recksley faved
Recksley rated