|
☰ Links
|
|
| ID | 838 |
|---|---|
| Name | Mizuha Kawahara |
| Other Names | 川原瑞葉(かわはらみずは) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Konneko |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | cigarette, bun, suit, bow |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Blood Type | B |
| Birthday | August 27 |
| Sign | Virgo ♍ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuha Kawahara
Profile
Anime girl Mizuha Kawahara is a character from Konneko.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | (Orange) |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fosi joined |
| Twizz_fr joined |


Facebook 
Konneko