Anime girl Norika Misumai is a adult with hip / past hip length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84605 |
|---|---|
| Name | Norika Misumai |
| Other Names | 簾舞 紀香 |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mana Arikawa, ありかわ真奈, ありかわ まな |
| Tags | ponytail, pendant |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 113cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Norika Misumai
Profile
Anime girl Norika Misumai is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
| soulless_angel joined |

Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen
soulless_angel faved