One of the notable characters from Darkstalkers Series, Baby Bonnie Hood is recognized for short blonde hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84624 |
|---|---|
| Name | Baby Bonnie Hood |
| Other Names | ベイビーボニーフード, Bulleta (バレッタ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Darkstalkers Series |
| Media Type | video game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Weight | 37kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Baby Bonnie Hood
Profile
Baby Bonnie Hood is a character from Darkstalkers Series.
They have been indexed as Female Child with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Ears length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Ears | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Ggnoobg joined |

Facebook 