Natsuki Mamiya is an unsorted character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" known for very long blonde hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85321 |
|---|---|
| Name | Natsuki Mamiya |
| Other Names | 間宮 夏希 (まみや なつき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuki Mamiya
Profile
Natsuki Mamiya is a character from Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo".
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Pokeashben joined |
| 2528819539 joined |
20
15
Facebook 
Kyonyuu Daikazoku Saimin "Kazoku Minna de Iki Makuru S*x ga Yamerarenainoo"