Anime girl Yurika Vistvolg is a adult with hip / past hip length black hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85336 |
|---|---|
| Name | Yurika Vistvolg |
| Other Names | ユリカ・ヴィストヴォルグ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Under the Same Sky, Over the Rainbow |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 68cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yurika Vistvolg
Profile
Anime girl Yurika Vistvolg is a character from Under the Same Sky, Over the Rainbow.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Under the Same Sky, Over the Rainbow