Anime girl Hitomi Uzaki is a teen with to neck length white hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85411 |
|---|---|
| Name | Hitomi Uzaki |
| Other Names | 宇崎 瞳, Brutal Ratel |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Killing Bites |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Sora Amamiya, 雨宮天, あまみや そら |
| Tags | tank top, underwear |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hitomi Uzaki
Profile
Anime girl Hitomi Uzaki is a character from Killing Bites.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and White hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | View all 67 | Add
|
1 likes
You'd better enter. |
|
0 likes
-Hey! -Y-- Yes? |
|
0 likes
The one with the sharper fangs win! |
|
0 likes
These guys are loving it. |
|
0 likes
Shut up. Just come already. |
|
0 likes
Hey, Big Guy, you find our third yet? |
|
0 likes
What was that? |
|
0 likes
What kind of pose am I supposed to do? |
|
0 likes
All right, Nomoto. |
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Killing Bites
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |
19
6
Facebook
Play Voice Sample
