Chihiro Shiomi appears in Yamizome Revenger -Ochita Maou to Ochiru Senki- as an unsorted character with very long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90626 |
|---|---|
| Name | Chihiro Shiomi |
| Other Names | 汐見 千尋 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Yamizome Revenger -Ochita Maou to Ochiru Senki- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | December 6 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 155cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chihiro Shiomi
Profile
Chihiro Shiomi is a character from Yamizome Revenger -Ochita Maou to Ochiru Senki-.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Yamizome Revenger -Ochita Maou to Ochiru Senki-