Anime girl Nanami Tsuda is a adult with hip / past hip length brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93749 |
|---|---|
| Name | Nanami Tsuda |
| Other Names | 津田 奈々実(つだ ななみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Ochi! Kyonyuu Mizugi Tsuma-tachi to no Love Ero Swimming! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 98cm |
| Cup Size | I |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanami Tsuda
Profile
Anime girl Nanami Tsuda is a character from Mesu Ochi! Kyonyuu Mizugi Tsuma-tachi to no Love Ero Swimming!.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mesu Ochi! Kyonyuu Mizugi Tsuma-tachi to no Love Ero Swimming!