Haruka appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with very long brown hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93977 |
|---|---|
| Name | Haruka |
| Other Names | ハルカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | secretary, student, mage, school uniform, neckerchief |
| Personality | |
| Height | 151cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka
Profile
Haruka is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| facvfqwq22 joined |
| WeWatchingAnimeTonight joined |

Facebook 
Millennium War Aigis