Anime girl Alice is a teen with to waist length orange hair and blue eyes.
|
â° Links
|
|
| ID | 94001 |
|---|---|
| Name | Alice |
| Other Names | ăąăȘăč |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | princess, tomboy, cape, zettai ryouiki, crown, hair bow, half twintails |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Alice
Profile
Anime girl Alice is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Orange hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rocketadmin24 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis