One of the notable characters from Millennium War Aigis, Amanda is recognized for very long blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94003 |
|---|---|
| Name | Amanda |
| Other Names | アマンダ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | hooves, bikini, cleavage, thief, fur coat, axe, half twintails |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Amanda
Profile
Amanda is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
9
8
Facebook 
Millennium War Aigis