Koharu is a character from Millennium War Aigis featuring long black hair, yellow eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94055 |
|---|---|
| Name | Koharu |
| Other Names | コハル, 猫又コハル, Nekomata Koharu |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | kimono, cat ears, instrument, nekomata |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Bust | 80cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
41 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu
Profile
Koharu is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Black hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Chest | (Hip / Past Hip) |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis