Fran is a character from Millennium War Aigis featuring very long white hair and red eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 94213 |
|---|---|
| Name | Fran |
| Other Names | フラン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | side ponytail, cross, belt bag, mini skirt, crop top, boots, arrow, crossbow, kuudere |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fran
Profile
Fran is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
Millennium War Aigis