Janna is an unsorted character from Millennium War Aigis known for very long blue hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94238 |
|---|---|
| Name | Janna |
| Other Names | ジャンナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | cannon, cheek curls, sailor cap, brooch, dress, belt, boots |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Janna
Profile
Janna is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blue hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
Millennium War Aigis