Leona appears in Millennium War Aigis as an unsorted character with short purple hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94256 |
|---|---|
| Name | Leona |
| Other Names | レオナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | |
| Tags | tactician, fur trim, sailor cap, boots, book, capelet, earrings, cleavage cutout, dress, zettai ryouiki, brooch |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Leona
Profile
Leona is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis