Megumi Kadokura appears in Pafu Pafu Sentou Monogatari! as one of the main characters with medium-length red hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94399 |
|---|---|
| Name | Megumi Kadokura |
| Other Names | 門倉 愛実 (かどくら めぐみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Pafu Pafu Sentou Monogatari! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 79cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Megumi Kadokura
Profile
Megumi Kadokura is a character from Pafu Pafu Sentou Monogatari!.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wffh joined |
| Feano255 joined |
3
56
12
52
Facebook 
Pafu Pafu Sentou Monogatari!