Saeko Jougasaki is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 2 featuring medium-length blue hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95914 |
|---|---|
| Name | Saeko Jougasaki |
| Other Names | 城ヶ崎 冴子 (じょうがさき さえこ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 2 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 162cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saeko Jougasaki
Profile
Saeko Jougasaki is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 2.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Blue hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| JotaroKujo-jojo joined |
| Uejeueudhdudh joined |
3
73
12
52
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 2