Anime girl Wiora Auris is a adult with to neck length green hair and brown eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98534 |
|---|---|
| Name | Wiora Auris |
| Other Names | ウィオラ・ アウリス, Viola Auris |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Tags | stockings |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wiora Auris
Profile
Anime girl Wiora Auris is a character from Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!".
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Green hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
| Anonymous | Jun 18, 2024 |
|---|---|
| BEST | |
Kawaii or NOT?!
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
| soulless_angel joined |
| Kevin777 joined |
6
6
Facebook 
soulless_angel faved