|
☰ Links
|
|
| ID | 98771 |
|---|---|
| Name | Maha Diggsbaum Bancroft |
| Other Names | マハ・D・バンクロフト |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Rhapsodic Holiday |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minori Ozawa, 小澤みのり, おざわ みのり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 161cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maha Diggsbaum Bancroft
Profile
Anime girl Maha Diggsbaum Bancroft is a character from Rhapsodic Holiday.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| NIJIKISS joined |
| popapuk joined |
| heya8 joined |

Facebook 
Rhapsodic Holiday