Liliya Ilyinichna Kalashnikova is a character from Amanatsu Adolesence featuring very long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98908 |
|---|---|
| Name | Liliya Ilyinichna Kalashnikova |
| Other Names | リーリヤ・イリイーニチナ・カラーシュニコヴァ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Amanatsu Adolesence |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kanae Iwasaki, 岩崎可苗, いわさき か なえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liliya Ilyinichna Kalashnikova
Profile
Liliya Ilyinichna Kalashnikova is a character from Amanatsu Adolesence.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |

Facebook 
Amanatsu Adolesence
Luna_Bakugo faved