One of the notable characters from World's End Harem, Mira Suou is recognized for 腰まで 紫 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112496 |
|---|---|
| Name | Mira Suou |
| Other Names | 周防美来 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | World's End Harem |
| Media Type | アニメ |
| 声優 | Haruka Shiraishi, 白石晴香, しらいし はるか |
| タグ | tights, detached sleeves, mole, clone |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
| Dislikes | Withstanding hunger |
| Likes | Eating |
| Special Skills | Memorization |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mira Suou
プロフィール
Mira Suou is a character from World's End Harem.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Clone of Elisa Tachibana
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from World's End Harem
Kawaii or NOT?!
| Y153 joined |
3
4
Facebook 
World's End Harem