Myuria Rosa Gallus is a character from Gyakushuu 4 featuring 胸まで 紫 hair and ピンク eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 36682 |
|---|---|
| Name | Myuria Rosa Gallus |
| Other Names | ミュリア・ローザ・ガリュス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tomoe Tamiyasu, 民安ともえ, たみやす ともえ |
| タグ | stockings, dress, blunt bangs, cape, gloves, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 75cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 72cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Myuria Rosa Gallus
プロフィール
Myuria Rosa Gallus is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as 女性 Teen with ピンク eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4
Elias faved