One of the notable characters from Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand, Beatrice Kushan is recognized for 腰まで / 腰より 栗色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 65709 |
|---|---|
| Name | Beatrice Kushan |
| Other Names | ベアトリス・クシャナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| タグ | military uniform, gloves |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Beatrice Kushan
プロフィール
Beatrice Kushan is a character from Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 栗色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 栗色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
14
18
Facebook 
Prison Battleship 3 Brainwashing Route of Boiling Sand