One of the notable characters from Girlfriend BETA, Fumio Murakami is recognized for 胸まで 青 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 70146 |
|---|---|
| Name | Fumio Murakami |
| Other Names | 村上文緒 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girlfriend BETA |
| Media Type | アニメ |
| 声優 | Kaori Nazuka, 名塚佳織, なづか かおり |
| タグ | school uniform, knee highs, braids, hairclip |
| Personality | |
| Birthday | November 2 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 160cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
30 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumio Murakami
プロフィール
Fumio Murakami is a character from Girlfriend BETA.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Girlfriend BETA
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
/uploads/chars/11498-1060429663.png)
Facebook 
Girlfriend BETA
Girlfriend BETA (Note)
SKyongmania faved