Rumines appears in 3Ping Lovers! as an unsorted character with 肩まで 金髪 / 黄色 hair and ピンク eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 70685 |
|---|---|
| Name | Rumines |
| Other Names | ルミネス (Ruminesu) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | 3Ping Lovers! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| タグ | gradient hair, multicolour hair, horns, wings, corset, thigh-high boots, tail, garter belt, succubus |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
| Race | Succubus |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rumines
プロフィール
Rumines is a character from 3Ping Lovers!.
They have been indexed as 女性 大人 with ピンク eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | ピンク | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Darkmaster77 joined |
| Sasebo joined |
/from/3Ping Lovers!☆一夫二妻の世界へようこそ♪/uploads/chars/5688-834769965.jpg)
Facebook 
3Ping Lovers!