Princess Syrup appears in Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- as an unsorted character with 腰まで / 腰より 茶色 hair and 茶色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 83187 |
|---|---|
| Name | Princess Syrup |
| Other Names | しろっぷ姫 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Rin Mitaka, , みたか りん |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Princess Syrup
プロフィール
Princess Syrup is a character from Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
1 
Facebook 
Ane to Princess wa Kirawaretakunai. -Ore no Lovecom 18 Kin Flag, Mata Shite mo Kanri Dekizu-
Luna_Bakugo faved