Trisha Nasu is one of the main characters from Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~ known for 首まで 茶色 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83240 |
|---|---|
| Name | Trisha Nasu |
| Other Names | 那須 トリーシャ, なす とりーしゃ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Eko Wakaizumi, 若泉絵子, わかいずみ えこ |
| タグ | dark skin, mole, yukata |
| Personality | |
| Height | 180cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 101cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Trisha Nasu
プロフィール
Trisha Nasu is a character from Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
56
22
61
Facebook 
Kasshoku Cool B*tch Hitozuma no Seiyoku Kaishou ~Kondo wa Umi de S*x Lesson!?~