|
☰ Links
|
|
| ID | 89532 |
|---|---|
| Name | Sobrina |
| Other Names | ソブリナ, Soburina |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 2 if |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Harumi Asai, 浅井晴美, あさい はるみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Height | 170cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 101cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sobrina
プロフィール
Anime girl Sobrina is a character from Kyonyuu Fantasy 2 if.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 紫 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
14
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)