Saori Rokugou is an unsorted character from Pastel Memories known for 腰まで 紫 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 93022 |
|---|---|
| Name | Saori Rokugou |
| Other Names | 六郷 沙織 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Pastel Memories |
| Media Type | アニメ |
| 声優 | Kotori Koiwai, 小岩井ことり, こいわい ことり |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | September 5 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 162cm |
| Weight | 58kg |
| Blood Type | AB |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saori Rokugou
プロフィール
Saori Rokugou is a character from Pastel Memories.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Pastel Memories
Kawaii or NOT?!
| facvfqwq22 joined |

Facebook 
Pastel Memories