Momoko Kozeki appears in Ren'ai, Karichaimashita as an unsorted character with 腰まで 青 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95051 |
|---|---|
| Name | Momoko Kozeki |
| Other Names | 小関 桃子(こぜき ももこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Ren'ai, Karichaimashita |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Momoko Kozeki
プロフィール
Momoko Kozeki is a character from Ren'ai, Karichaimashita.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Brotei joined |
| SHIRO3 joined |
/from/恋愛、借りちゃいました/uploads/chars/39134-1392534076.png)
Facebook 
Ren'ai, Karichaimashita