|
☰ Links
|
|
| ID | 1161 |
|---|---|
| Nombre | Rea Teata |
| Other Names | レア・ティータ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yura Hinata, 日向裕羅, ひなた ゆら |
| Etiquetas | bow, hair ribbons, twintails, dress |
| Personalidad | |
| Height | 141cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 72cm |
| Age | 13 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rea Teata
Perfil
Anime girl Rea Teata is a character from Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~.
They have been indexed as Femenino Niño with Azul eyes and Azul hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | (Adolescente) |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |


Facebook 
Cradle Song ~Kinou ni Kanaderu Ashita no Uta~