Iori Kousaka is a sin clasificar character from Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~ known for cadera / pasado de cadera gris hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 21944 |
|---|---|
| Nombre | Iori Kousaka |
| Other Names | 高坂 伊織 (こうさか いおり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Etiquetas | twintails, glasses, headphones, 3/4 pants, chibi |
| Personalidad | Pervert |
| Height | 170cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Iori Kousaka
Perfil
Iori Kousaka is a character from Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
10 
Facebook 
Eroge! ~H mo Game mo Kaihatsu Zanmai~
Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai
SKyongmania rated