Fumiko Chiba is a character from Wife Squadron Aisaiger Powered featuring hasta los hombros marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 2879 |
|---|---|
| Nombre | Fumiko Chiba |
| Other Names | 千葉 風見子, ちば ふみこ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Wife Squadron Aisaiger Powered |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Etiquetas | apron, ponytail |
| Personalidad | |
| Age | 42 |
| Birthday | January 1 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Blood Type | AB |
| Height | 155cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 97cm |
| Waist | 65cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fumiko Chiba
Perfil
Fumiko Chiba is a character from Wife Squadron Aisaiger Powered.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Kodah joined |
4
3
Facebook 
Wife Squadron Aisaiger Powered