|
☰ Links
|
|
| ID | 39202 |
|---|---|
| Nombre | Mercia Hatakeyama |
| Other Names | 畑山 メルシア (はたけやま めるしあ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Madonna ~Kanjuku Body Collection~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Etiquetas | ahoge, earrings, tanned |
| Personalidad | |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mercia Hatakeyama
Perfil
Anime girl Mercia Hatakeyama is a character from Madonna ~Kanjuku Body Collection~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rojo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rojo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
4
3
Facebook 
Madonna ~Kanjuku Body Collection~