Shione Mizuki is a personaje principal character from Let Me Say I Love You known for cadera / pasado de cadera blanco hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 49048 |
|---|---|
| Nombre | Shione Mizuki |
| Other Names | 美月 汐音 (みづき しおね) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Etiquetas | odango, school uniform, hair ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 148cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shione Mizuki
Perfil
Shione Mizuki is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fille996 joined |
| 258258258 joined |

Facebook 
Let Me Say I Love You