|
☰ Links
|
|
| ID | 50006 |
|---|---|
| Nombre | Tomomi Kanahara |
| Other Names | 金原 智美 (かなはら ともみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Etiquetas | ponytail, hair bobble |
| Personalidad | |
| Height | 138cm |
| Bust | 66cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 69cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomomi Kanahara
Perfil
Anime girl Tomomi Kanahara is a character from Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | (Adulto) |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fosi joined |
| Twizz_fr joined |

Facebook 
Dai Ni Ongakushitsu e Youkoso!!