☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 5067 |
|---|---|
| Nombre | Eri Aoba |
| Other Names | 青葉 衣里(あおば えり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Pure Mail |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Reona Morimoto, 森本れおな, もりもと れおな |
| Etiquetas | school uniform, knee highs |
| Personalidad | |
| Birthday | September 18 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Star Sign | Virgo |
| Blood Type | A |
| Height | 154.9cm |
| Weight | 46.6kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eri Aoba
Perfil
Anime girl Eri Aoba is a character from Pure Mail.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Azul hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Yuusha Party wo Oidasareta Kiyoubinbou ★★★
|


Facebook 

Pure Mail
SilverWolfKing rated