|
☰ Links
|
|
| ID | 59664 |
|---|---|
| Nombre | Shino Komatsuzaki |
| Other Names | 小松崎 志乃 (こまつざき しの) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Etiquetas | cravat, jewel, ice skater |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 95cm |
| Occupation | Principal |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Komatsuzaki
Perfil
Anime girl Shino Komatsuzaki is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|
18
13
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
SKyongmania faved