|
☰ Links
|
|
| ID | 61803 |
|---|---|
| Nombre | Koharu Hoshikawa |
| Other Names | 星川 こはる (ほしかわ こはる) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Amakano |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | stockings, chibi, school uniform, sweater, plaid, scar, beanie, pom-pon, wavy hair |
| Personalidad | |
| Birthday | November 6 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 152cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Hoshikawa
Perfil
Anime girl Koharu Hoshikawa is a character from Amakano.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |

Facebook 
Amakano